اردوی انتخابی تیم ملی هاکی روی یخ بانوان

اولین دوره انتخابی تیم ملی هاکی روی یخ بانوان

نخستین اردوی انتخابی تیم ملی هاکی روی یخ بانوان ایران

در تاریخ دوشنبه، ده شهریور ماه هزار و سیصد و نود و نه، اتفاقی در ورزش بانوان ایران افتاد، که بی سابقه بود. نخستین اردوی انتخابی تیم ملی هاکی روی یخ بانوان در این تاریخ اتفاق افتاد. اگر به اینستاگرام پیشگامان تجارت و توسعه پایدار سر زده باشید، متوجه خواهید شد که ایران حدود یک قرن از طرف فدراسیون هاکی روی یخ مورد قبول واقع نشده بود. عدم وجود زیرساحت‌های مناسب برای انجام این رشته ورزشی پرطرفدار علت این موضوع بود. از جمله این زیرساحت‌ها  می‌توان به وجود یک پیست هاکی روی یخ استاندارد و تیم‌های حرفه‌ای اشاره کرد. خوشبختانه با ساخت پیست هاکی روی یخ ایرانمال این معضل رفع شده و ایران به لیست کشورهای IIHF بازگشت.

اتفاقی بی سابقه در ورزش بانوان

به یمن وجود این پیست یخ و پیگیری مسئولین مربوطه، برای اولین بار در تاریخ ایران عزیزمان، چهل اسکیت باز از پنج استان مختلف در پیست هاکی روی یخ ایران مال گرد هم آمدند. اعضای کمیته فنی فدراسیون هاکی روی یخ ایران، در این اردوی انتخابی، سی نفر از برترین بازیکنان را انتخاب می‌کند. این بازیکنان برای حضور در اردوی تدارکاتی تیم ملی انتخاب می‎‌شوند.

 

منبع: ایرنا

شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار سازنده نخستین پیست یخ استاندارد در ایران

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.