پیش تصفیه فاضلاب صنعتی، راهی برای فردایی پاک و آینده ای سبز

پیش تصفیه فاضلاب صنعتی

پیش تصفیه فاضلاب صنعتی یکی از مسائل بسیار مهم و ضروری در تصفیه فاضلاب صنایع است، چراکه این آلاینده ها امکان نفوذ به آب و خاک را دارند و باعث ایجاد آلودگی می شوند. علاوه بر این موارد، ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی در تجهیزات صنعتی شوند. به طور کلی می توان گفت پیش تصفیه، مرحله ای است جهت افزایش کیفیت پساب ها قبل از ورود به دستگاه های اصلی تصفیه.

 

پیش تصفیه فاضلاب چیست؟

در حالت کلی در تصفیه فاضلاب تلاش میشود تا مواد جامد معلق، فلزات سنگین، مواد آلی، میکروارگانیسم ها و باکتری های مضر تا حد امکان از پساب های صنعتی و بهداشتی حذف شوند. در نهایت، کیفیت فاضلاب به درجه ای میرسد که امکان ورود به محیط زیست یا استفاده مجدد از آن در کشاورزی و یا صنعت بدست می آید.

 

حفظ اجزاء حیاتی صنعت با پیش تصفیه

در پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی و بهداشتی اولین گام در نظر گرفته شده برای افزایش کیفیت فاضلاب و تصفیه آن، پیش تصفیه می باشد. پیش تصفیه به مرحله ای گفته میشود که برخی مواد جامد معلق با اندازه های نسبتا بزرگ و فلزات سنگین به روش های شیمیایی و فیزیکی تا حد امکان از پساب ها جدا شده و شرایط برای تصفیه بهتر فراهم میشود.

 

شرکت پیشگامان تجارت در زمینه مهندسی، ساخت، تأمین و نصب پکیج های تصفیه آب (فرآوری آب) و فاضلاب صنعتی با همکاری شرکت هایی همچون Hycor فعالیت دارد.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.