سیل سیستان و بلوچستان و عدم مدیریت آب

سیل سیستان و بلوچستان و عدم مدیریت آب

سیستان و بلوچستان عزیزم با مردمان اصیل و مهربانش باز هم دچار مشکل شدند. سیستان زیبایمان با آن همه جاذبه های گردشگری، صنایع دستی بی نظیری مثل پریواردوزی، سیاه دوزی، سکه دوزی، آینه دوزی و بسیاری هنرهای دیگر، شاید اگر در جای دیگری از دنیا بود الان تبدیل به یک منطقه گردشگری شده بود که از سراسر جهان به آن سفر می کردند.

اما این منطقه زیبا از کشورمان در کنار تمام ناملایماتی که در تمام این سال ها بر آن ها تحمیل شد، سیل آمد و خانه هایشان را ویران کرد. تو اخبار خواندم که حتی آب آشامیدنی هم ندارند چه برسد به غذا و سرپناه… .

 

سیل سیستان

سال ها به ما گفتن دعا کنید برای بارش باران تا از بی آبی نجات پیدا کنیم و کشورمان بیش از این نابود نشود. حال که باران آمد چه!؟ کاش آن زمان که به فکر دعا برای بارش باران هستید به نحوه بهره برداری از آن هم فکر کنید. بهره برداری که هیچ، ای کاش حداقل به زیرساخت های اولیه شهر ها رسیدگی میشد که با دو روز بارندگی و وقوع سیل اینهمه انسان بی سرپناه نشوند.

 

ناراحتیم برای هموطنانمان در سیستان و بلوچستان و امیدواریم که شاید این تلنگری شود برای توجه بیشتر به زیر ساخت ها تا دیگه از حالا به بعد شاهد چنین خساراتی نباشیم و بتوانیم اصولی از این نعمت الهی برای آبادی کشور استفاده کنیم و نگذاریم باعث ویرانی شود.

 

پکیج water treatment

شرکت پیشگامان تجارت نماینده رسمی شرکت Hycor در ایران است. با استفاده از تجهیزات نوآورانه این شرکت می توانیم از پساب صنعتی، خانگی و … به طور مجدد استفاده کنیم.

 

پکیج water treatment

 

 

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.