رویداد اختصاصی آب و راه حل‌های تصفیه آب و فاضلاب در عربستان

رویداد اختصاصی آب و راه حل‌های تصفیه آب و فاضلاب در عربستان

کمبود آب این‌روزها به یکی از بزرگترین دغدغه‌ کشورهای پر جمعیت تبدیل شده است. برای کشوری همچون عربستان صعودی، آب یکی از مهم ترین مسائل و مشکلات است چراکه دارای آب و هوای گرم و خشک و صحرایی می‌باشد. به همین خاطر یکی از مهم ترین نمایشگاه‌های آب با نام Saudi Water Expo در تاریخ 20 – 22 شهریور در ریاض برگزار می‌شود.

 

کمبود آب در عربستان صعودی

دولت این کشور به دلیل کمبود آب، سرمایه‌گذاری‌های بسیار زیادی برای یافتن بهترین راهکار جهت حفظ منابع آب، کاهش مصرف و … انجام داده است.

همچنین درحال استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیاست تا بتواند درحد امکان معضل کمبود آب در کشورش را کنترل کند. به همین خاطر است که عربستان هرساله این نمایشگاه را به منظور آشنایی با تکنولوژی‌های روز برای مقابله با مشکل بی‌آبی برگزار می کند.

در این نمایشگاه بسیاری از بزرگترین و معتبرترین شرکت‌های فعال در حوزه تجهیزات تصفیه آب صنعتی، خانگی و … حضور دارند.

 

پیشگامان تجارت ارائه دهنده تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب

شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار، نماینده رسمی شرکت Hycor در ایران است. شرکت hycor یکی از معتبرترین شرکت های فعال در حوزه پکیج های Water Treatment و راه حل‌های نوآورانه تصفیه آب و فاضلاب است.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.