برنده شدن پیشگامان در مناقصه پکیج های تبرید پروژه پتروشیمی تبریز

برنده شدن پیشگامان در مناقصه پکیج های تبرید پروژه پتروشیمی تبریز

پس از تلاش های بسیار، پیشگامان تجارت، در مناقصه پکیج های تبرید (Refrigertion Package) پروژه پتروشیمی تبریز با پیمانکاری شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی EIED برنده شده است.

 

آشنایی با شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی EIED

یکی از شرکت های شناخته شده در حوزه ارائه خدمات به صنایع مختلف در کشور از جمله نفت، گاز و پتروشیمی، شرکت EIED می باشد. این شرکت براساس استانداردهای ملی و بین المللی و با استفاده از تجربیات بسیاری که در طول این سال ها در صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بدست آورده است، توانایی خود را برای اجرای پروژه های ملی به اثبات رسانده است.
همچنین سابقه درخشان این مجموعه در اجرای انواع پروژه ها، با مقیاس های کوچک تا مگاپروژه ها و همکاری با کارفرماهای بسیار در سطح بین الملل توانایی خود را بخصوص در حوزه پتروشیمی به نمایش گذاشته است.

 

حال در احداث پلنت پتروشیمی HDPE برای پتروشیمی تبریز، ما جهت اجرای پکیج های تبرید این واحد برنده مناقصه شده ایم و چه افتخاری بالاتر از همکاری با شرکت طراحی و مهندسی صنایع انرژی. قبل تر نیز ما توانسته بودیم در مناقصه پکیج های refrigeration برای مرکز پژوهش و فناوری اراک نیز برنده شویم.

 

همانطور که در محتواهای قبل تر نیز گفته بودیم ارائه لایسنس به پتروشیمی ها به عهده مرکز پژوهش و فناوری است که در این پروژه نیز لایسنس پتروشیمی تبریز که واحد HDPE آن توسط EIED در حال ساخت است توسط این مرکز ارائه شده است.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.