داستان همکاری ما با مرکز پژوهش و فناوری اراک

داستان همکاری ما با مرکز پژوهش و فناوری اراک

تقریبا یک هفته ای است که درحال صحبت با شما در رابطه با مرکز پژوهش و فناوری اراک هستیم. البته این مرکز نیاز به معرفی ندارد و در جایگاه خود در خاورمیانه منحصر به فرد است. اما گفتیم شاید شناخت و دانستن این موضوع که با وجود تحریم ها و وقایع پیش آمده چنین مرکزی با همکاری پتروشیمی شازند شروع به فعالیت کرده است و توانسته به دانش مورد نیاز پتروشیمی ها و صنایع برسد و لایسنس ارائه کند برایتان جالب باشد.

همانطور که قبل تر هم گفته بودیم پیشگامان تجارت همکار رسمی شرکت cooltech فنلاند در ایران است. بواسطه همین امر همکاری ما با مرکز پژوهش و فناوری اراک نیز شروع شد و خوشحالیم که توانستیم ما هم در این اقدام بزرگ سهیم باشیم و بخشی از آن باشیم.

ما مفتخر هستیم که تأمین پکیج های سرمایش و تبرید (Refrigeration package) یکی از واحدهای این مجموعه به ما سپرده شده است.
پیشگامان تجارت نماینده رسمی شرکت کول تک فنلاند در ایران است و امکان راه اندازی پکیج های تبرید، به روزرسانی سیستم های قدیمی، نظارت، تامین قطعات و … را دارد.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.