مرکز ﭘﮋوﻫﺶ و ﻓﻨﺎوری اراک ارائه دهنده لایسنس به پتروشیمی ها

مرکز ﭘﮋوﻫﺶ و ﻓﻨﺎوری اراک ارائه دهنده لایسنس به پتروشیمی ها

همانطور که در مقاله لایسنس برای پلنت های پتروشیمی و پالایشگاه ها گفته شد، مرکز ﭘﮋوﻫﺶ و ﻓﻨﺎوری اراک ارائه دهنده لایسنس به پتروشیمی ها و صنایع مرتبط با آن ها است. با وجود تحریم های بسیاری که علیه ایران هست فعالیت های این مجموعه کمک شایانی به کشور و اقتصاد کرده است، چرا که عمده درآمد ارزی کشور از طریق صادرات نفت و مشتقات آن است.

این مرکز علاوه بر ارائه لایسنس، اقدامات بسیاری را در واحدهای مختلف خود انجام میدهد. این مجموعه به همراه پتروشیمی شازند در تلاش برای افزایش ظرفیت پژوهش های انجام شده در مقیاس نیمه صنعتی هستند که بتوانند در نهایت یک بسته دانش فنی به صنایع ارائه کنند.

ازواحد های مختلف این مجموعه که در فیلم نیز نمایش داده شد می توان به واحد های نیمه صنعتی تولید پلی اتیلن سنگین، پلی پروپیلن، ساخت آنتی اکسیدانت ها، ساخت پایه کاتالیست ها و … اشاره داشت.

این مجموعه برای نخستین باز در خاورمیانه توانست واحد نیمه صنعتی پلی اتیلن سنگین را با ظرفیت 1200 تن در سال بومی سازی و راه اندازی کند.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.