سال جدید و فرصت شروع دوباره

سال جدید و فرصت شروع دوباره

شروع سال جدید و رسیدن بهار نوید بخش فرصت و شروعی دوباره برای ما است. فرصت، جهت شروع فصلی جدید از زندگیمان به نحوی که دوست می داریم.

در روز سیزدهم فروردین ماه (سیزده بدر) همگی سبزه ها را به امید رسیدن به رویاها و آرزوهایمان گره زدیم و خود را برای شروعی دوباره آماده کردیم.

با ورود به فصل بهار، طبیعت دوباره به زندگی ما باز می گردد و همه چیز شروع به رشد و شکوفایی می کند. این فصل نمایانگر زمانی است که ما هم می توانیم به همراه طبیعت رشد کنیم و در مسیر رسیدن به اهدافمان قدم برداریم.

این آب و خاک در تمام طول تاریخ شاهد ریخته شدن خون بسیاری از جوانان ، در راه آزادی و سربلندی بوده است. این جوانان با هزاران امید و آرزو و برای حفظ استقلال، آزادی و حقوق مدنی و مبارزه با تبعیض ها جانشان را از دست داده اند و تنها هدفشان آزادی ایران، مردم، سربلندی و آسایش بوده است.

به این امید هستیم که در سال جدید تغییراتی در راستای حفظ عزت، آرامش، آزادی، آبرو و آسایش مردم سرزمین مان ایجاد شود ، چرا که حق ایرانیان با این پیشینه تاریخی، فرهنگ و تمدن، زندگی در سختی، فقر و بدون حفظ عزت و احترام و کرامت انسانی نیست.

امید داریم که سال جدید، سالی سرشار از امید، فرصت، موفقیت و سلامتی برای مردم کشورمان باشد و بتوانیم بهترین ها را، همانطور که لایق آن هستیم، از آن خود کنیم.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.