مذاکره، چاره ساز صلح جهانی

مذاکره، چاره ساز صلح جهانی

داشتن دیپلماسی کارآمد و صحیح در تعیین سیاست کشورها در تعامل با دنیا نقش بسزایی دارد. تصور کنید کشوری به نیازهای اساسی مردم مانند: بهداشت، آموزش، ارتقای سطح رفاهی مردم در اثر ایجاد جنجال با کشورها بی اهمیت باشد و به جای تعامل و مذاکره با کشورها به ایجاد چالش و درگیری با آنها میپردازد.
در گذشته ی نه چندان دور کشورهای بلوک شرقی با کشورهای اروپای غربی در جنگ سرد بودند به این معنی که در جدل و بحث های سیاسی بودند، ولی این بحث ها منجر به شلیک موشک به خاک یکدیگر نشد، این کشورهای اختلاف عقیده داشتند ولی با یکدیگر در تعامل بودند.
در سالهای اخیر ما شاهد گفتمان کشورهایی با کشوری هستیم که از گذشته ی دور با یکدیگر رابطه ای نداشتند مانند: ترکیه، عربستان و اخیرا قطر با اسرائیل.
مسئله دیپلماسی در حل مشکلات سیاسی بسیار کارساز میباشد زیرا چالش ها را کاهش داده و باعث ایجاد راه حل آنها میگردد.
امروز که روز جهانی صلح و دیپلماسیست بهترین فرصت برای کشورهاست تا با مذاکره یکدیگر به حل مشکلات بپردازند زیرا تنها مردم هستند که در مشکلات سیاسی آسیب میبینند و حل مشکلات بین المللی کمک بسزایی در منافع ملی و تعامل سازنده با جهان دارد.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.