سالگرد عضویت شرکت پیشگامان تجارت انجمن صنفی مدیران دانش بنیان

سالگرد عضویت شرکت پیشگامان تجارت انجمن صنفی مدیران دانش بنیان

امروز به مناسبت سومین سالگرد عضویت شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار در انجمن صنفی مدیران مراکز دانش بنیان می خواهیم کمی به این سازمان و فعالیت های آن بپردازیم. این انجمن تشکلی است صنفی، غیرسیاسی و غیرانتفاعی که اعضای آن تابعیت ایرانی داشته و در افق راهبردهای خود اهدافی با محوریت تعالی سازمانی مراکز دانش بنیان را دنبال می کند.

مختصری از اهداف این انجمن می توان به ایجاد بستر لازم جهت ارتباطات بین المللی، آموزش، ایجاد تخصص و توانمند سازی جوانان در دانشگاه ها و …، جذب و حمایت از نوآوری ها و ایده های نوین و …. می باشد.

 

شرکت پیشگامان تجارت، سازنده پیست یخ ایرانمال و همچنین تنها تولید کننده کپسول های اتیلن اکساید در ایران می باشد و همواره پیشرو در انجام پروژه های خاص و منحصر بفرد با اتکا به بنیه مهندسی و خلق دانش و فناوری می باشد.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.