لایسنس برای پلنت های پتروشیمی و پالایشگاه ها

لایسنس برای پلنت های پتروشیمی و پالایشگاه ها

همانطور که می دانید ایران سال ها است که از طرف بسیاری از کشورهای جهان تحریم شده است. این موضوع بر پتروشیمی و صنایع نیز تاثیر گذار بوده است.

یکی از موضوعات بسیار مهم بخصوص برای پتروشیمی ها و صنایع و کارخانه ها موضوع لایسنس است. تمامی پلنت های پتروشیمی و پالایشگاهی و … باید بر اساس یک دانش ساخته شود و همچنین برای تولید از یک فرمول مشخص استاندارد استفاده کند. اگر چنین نباشد امکان صادرات محصولات وجود ندارد و هیچ کجا خریدار محصولاتمان نخواهند بود.

این موضوع بر صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع مرتبط با آن تاثیر بسیار زیادی گذاشته است. از همین جهت، مرکز ﭘﮋوﻫﺶ و ﻓﻨﺎوری اراک در سال 1381 در ایران تاسیس شد و بوسیله همکاری با شرکت های دانش بنیان و … در تلاش است لایسنس مورد نیاز برای تولید محصولات پتروشیمی ، کاتالیست های مورد نیاز و همچنین تجاری سازی ایده ها در صنایع تکمیلی پتروشیمی در ایران را از طریق تدوین دانش فنی مورد نیاز و همچنین بهینه سازی فرآیندهای تولید را بومی سازی و به مرحله اجرا برساند.

ایران کشوری نفت خیز می باشد و عمده درآمد ارزی کشور از طریق صادرات نفت و مشتقات پتروشیمیایی است. به همین جهت این موضوع می تواند تاثیر بسزایی در اقتصاد کشور داشته باشد.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.