اهمیت کاندیشن مانیتورینگ

اهمیت کاندیشن مانیتورینگ

کاندیشن مانیتورینگ یا پایش وضعیت، فرآیندی است که یک سیستم را کامل بررسی می‌کند تا مسائل بالقوه را قبل از ایجاد عوارض بیشتر شناسایی کند. به هر سیستم در حال کار نگاه می کند تا بررسی کند که آیا به درستی کار می کند و آیا چیزی برای تعمیر یا ارتقا وجود دارد یا خیر. در این محتوا قصد داریم به اهمیت کاندیشن مانیتورینگ و کاربرهای آن در سیستم ها بپردازیم.

اهمیت کاندیشن مانیتورینگ:

– راندمان بالا
– کاهش هزینه کل عملیات
– کاهش هزینه نگهداری
– جلوگیری از تعمیر و نگهداری برنامه ریزی نشده
– نگهداری پیشگیرانه، صرفه جویی در هزینه کل را افزایش می دهد
– بهبود زمان کار / عملکرد بدون عیب
– استانداردهای ایمنی بهبود یافته است
– سود دهی بیشتر
– پاسخ فوری به آلارم ها

مزایای Condition Monitoring برای تجارت چیست؟

از آنجایی که عیوب به طور اجتناب ناپذیری در ماشین آلات ایجاد می شوند، حتی برنامه های تعمیر و نگهداری معمول نیز نمی توانند به طور موثر این خرابی ها را متوقف کنند. اینجاست که کاندیشن مانیتورینگ به شما کمک می کند که حتی هنگام سفر هم از بروز مشکل و خرابی جلوگیری کنید.

علاوه بر این، این یک فرآیند غیر مزاحم است که می تواند به کسب و کارها در صرفه جویی در هزینه های تعمیر و نگهداری غیر ضروری، آسیب های ثانویه و بهره وری از دست رفته کمک کند. از این رو، کاندیشن مانیتورینگ (Condition Monitoring) به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از برنامه های تعمیر و نگهداری معمول می تواند عملکرد دستگاه را افزایش داده و بهره وری طولانی مدت را ارتقا دهد.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.