تصفیه آب خاکستری (Grey Water) و حل مشکل بی آبی

تصفیه آب خاکستری (Grey Water) و حل مشکل بی آبی

متاسفانه درسال های گذشته شاهد مشکلات کمبود آب در بسیاری از نقاط کشور بوده ایم. گاهی به این فکر می کنم که با این میزان از پیشرفت تکنولوژی و وجود امکانات فراوان چرا باید همچنان مردم درگیر این مسائل باشند؟ آیا با کمی بررسی و صرف اندکی هزینه امکان بهبود این شرایط وجود ندارد؟

تصفیه آب خاکستری (Grey Water) و استفاده مجدد از آن برای مصارف شست و شو، آبیاری و … بسیار مهم است و به حفظ منابع آب کشور کمک می کند. با نزدیک شدن به بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان گفتیم شاید پرداختن به این موضوع مفید باشد.

آب خاکستری (Grey Water) و تصفیه فاضلاب خانگی و صنعتی

اگر بتوانیم در پروژه های ساخت و ساز بخصوص برای مجتمع های بزرگ مسکونی، تفریحی و گردشگری از سیستم های water treatment استفاده کنیم می توانیم تا حد زیادی به مشکل کمبود آب کمک کنیم.
تصفیه آب خاکستری (Grey Water) و استفاده مجدد از آن برای مصارف شست و شو، آبیاری و … بسیار مهم است و به حفظ منابع آب کشور کمک می کند.

درواقع سیستم water treatment آب مصرفی در مجموعه ها را در یک مخزن جمع آوری می کند، آن را تصفیه و مجدد به سیستم مصرفی مجموعه باز می گرداند. می توان از این آب برای مصارف شست شو، آبیاری محوطه و … استفاده کرد. در حال حاضر این سیستم در بسیاری از مجموعه های بزرگ در ایران مانند ایرانمال مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار ارائه کننده پکیج های فرآوری آب (Water Treatment) و فیلتراسیون با همکاری شرکت hycor، در ایران می باشد.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.