فینال مسابقات لیگ هاکی روی یخ کشور

فینال مسابقات لیگ هاکی روی یخ کشور

با اینکه شروع ورزش هاکی روی یخ در ایران به حدود نیم قرن قبل باز می گردد ، متأسفانه این ورزش توسط مسؤولین سال ها نادیده گرفته شد تا زمانیکه اولین پیست یخ استاندارد پس از انقلاب در ایران در سال 1398 به بهره برداری رسید.
با ساخت این پیست یخ راه برای جوانان مستعد و علاقمند به این رشته ورزشی باز شد و در این سال ها توانستند توانمندیشان را در این رشته به سراسر جهان نمایش دهند.

 

بازی امداد R و آیس باکس در پیست یخ ایرانمال

بازی تیم آقایان امداد R با تیم آیس باکس در روز دوشنبه مورخ 19 دی ماه 1401، در پیست یخ ایرانمال اجرا شد. این بازی در ساعت 21:30 شروع شد و تا پاسی از شب ادامه داشت و بازی به نفع تیم امداد R به پایان رسید.

پنجشنبه 22 دی ماه، تیم ملی آقایان و بانوان ایران جهت شرکت در مسابقات زمستانی کشور های اسلامی عازم کازان جمهوری تاتارستان می شوند.
گروه پیشگامان تجارت و توسعه پایدار سازنده پیست یخ ایرانمال است. امید آن است که بتوانیم در نقاط مختلف کشور، پیست های استانداردی همانند این را بنا کنیم تا امکان انجام ورزش هاکی روی یخ ، این تجربه هیجان انگیز، برای تمامی افراد علاقمند به این ورزش در سراسر میهن عزیزمان وجود داشته باشد.

 

 

منبع:

iranmall

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.