معرفی جنس بدنه سیلندر اتیلن اکساید در نمایشگاه ایران هلث

معرفی جنس بدنه سیلندر اتیلن اکساید در نمایشگاه ایران هلث

امروز در نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی (نمایشگاه ایران هلث) ۱۴۰۲ فرصتی جهت دیدار مجدد با مشتریان خود در حوزه جنس بدنه سیلندر اتیلن اکساید بود.

 

شرکت پیشگامان تجارت از سال 1389 تولید و ساخت سیلندرهای اتیلن اکساید را شروع کرد. کیفیت این کپسول ها اهمیت بسیار زیادی در صنایع غذایی، دارویی و همچنین بیمارستان ها و آزمایشگاه ها دارد.
در ادامه به معرفی جنس بدنه این سیلندها و اهمیت آن در این صنایع می گوییم.

 

جنس بدنه کپسول اتیلن اکساید

کپسول‌های اتیلن اکساید تولید شده توسط شرکت پیشگامان تجارت، از جنس استیل ضد زنگ 316L می باشند.
این استیل یکی از مواد پرکاربرد در صنایع مختلف، از جمله صنایع پزشکی، داروسازی و غذایی است. این نوع استیل به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی خود، بهترین انتخاب جهت ساخت کپسول‌های اتیلن اکساید محسوب می‌شود.

 

استیل 316L چه ویژگی هایی دارد؟

استیل ضد زنگ 316L دارای مقاومت بسیار بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی است. این خاصیت باعث می‌شود که کپسول‌های اتیلن اکساید تولید شده از این فولاد، قابلیت مقاومت با شرایط سخت و محیط‌های خورنده و خارجی را داشته باشند.

 

این استیل همچنین دارای مقاومت بالا در برابر اکسیداسیون و دماهای بالا می باشد، که این امر باعث می‌شود کپسول‌های ساخته شده از آن، قابلیت عملکرد در دماهای بالا و مقاومت با عوامل محیطی متنوع را داشته باشند.

 

با توجه به مزایای ذکر شده برای این استیل، انتخاب آن برای ساخت کپسول‌های اتیلن اکساید، باعث افزایش عمر مفید و کیفیت بالای این کپسول‌ها می‌شود.

 

اگر کپسول اتیلن اکساید دچار زنگ زدگی شود چه مشکلاتی در صنعت پزشکی، غذایی و … ایجاد می شود؟

زنگ زدگی کپسول‌های اتیلن اکساید می‌تواند مشکلات جدی را در صنایع پزشکی، غذایی و سایر صنایع مرتبط ایجاد کند. در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

 

به عنوان مثال در صنعت پزشکی، این کپسول ها به عنوان یک بستر ارتباطی بین دستگاه‌های پزشکی و بدن بیمار استفاده می‌شوند. زنگ زدگی کپسول‌ها باعث تجمع آلودگی، قارچ و میکروب در محل آن می شود که می‌تواند باعث انتشار عفونت و عوارض جانبی در بیماران شود. این موضوع به خصوص در مواردی که کپسول در تماس مستقیم با بافت‌های بدن قرارمی‌گیرد، بسیار حائز اهمیت است.

 

به طور کلی، زنگ زدگی کپسول‌های اتیلن اکساید می‌تواند منجر به مشکلات بهداشتی و ایمنی در صنایع پزشکی، غذایی و دیگر صنایع مرتبط شود و تأثیر جدی بر روی سلامتی و رضایت مصرف‌کنندگان داشته باشد. بنابراین، انتخاب و استفاده از جنس مناسب و مقاوم در ساخت کپسول‌های اتیلن اکساید بسیار حائز اهمیت است.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.