نمایشگاه صنعت انرژی اسن (E-world energy & water) در آلمان

E-world energy & water

به بهانه نمایشگاه E-world energy & water توجه شما را به این مطلب جلب می کنیم. تصفیه فاضلاب صنعتی توسط تجهیزات مدرن کمک شایانی به محیط زیست و منابع طبیعی کشور ها می کند.
همه ما می دانیم که بخش زیادی از حجم آب در دنیا توسط صنایع و کشاورزی مصرف می شود. استفاده از روش های نوین فیلتراسیون و تصفیه فاضلاب های صنعتی می تواند تاثیر به سزایی در این امر داشته باشد.

 

نمایشگاه E-world energy & water (صنعت انرژی اسن) محلی جهت تبادل بین پیشروان صنعت انرژی در آلمان است. که در شهر اسن آلمان هرساله برگذار می شود. از تاریخ 2 الی 4 خرداد 1402 (23 – 25 may 2023) نمایشگاه اسن به مرکزی برای نوآوری، اکتشافات فناوری و اشتراک دانش در تمام بخش‌های تامین انرژی و فناوری حمل و نقل تبدیل خواهد شد.

 

نمایندگانی از بخش‌های مختلف در صنعت انرژی به نمایشگاه E-world energy & water 2023 می‌روند و بیشترین حضور را اعضای خدمات انرژی، پس از آن فناوری اطلاعات، تجارت انرژی و تامین انرژی خواهند داشت.

 

هدف از این نمایشگاه چیست؟

شرکت کنندگان این نمایشگاه راه‌حل‌های تکنولوژیکی را برای انتقال انرژی، مانند سیستم‌های کنترل هوشمند شبکه‌های برق، تنوع تولید انرژی، ذخیره‌سازی، تحرک الکترونیکی، هیدروژن و انتقال انرژی حرارتی ارائه می‌کنند.

 

متخصصان و دانشمندان در زمینه های تولید انرژی، حمل و نقل و فناوری های سبز به معرفی می پردازند. بخش انرژی هوشمند نیز راه‌حل‌های تجدیدپذیر را مورد بررسی قرار می‌دهد.
به طور کلی می توان گفت نمایشگاه انرژی و آب در دنیای الکترونیک (E-world energy & water) با تمرکز قوی بر راه حل های نوآورانه جهت دستیابی به تامین انرژی پایدار برای همه در آینده است.

 

چه کسانی در این نمایشگاه حضور دارند؟

این نمایشگاه، کسب و کارها و استارت آپ های مستقر از کل زنجیره تامین و تولید انرژی را جذب می کند. از کارشناسان سیاسی، نمایندگان و دانشمندان فعال در صنعت انرژی نیز در بخش های کنگره و انجمن های خبرگان این برنامه حضور دارند.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.