فیلتر برج خنک کننده (Cooling Tower Side Stream Filtration) چیست و چه اهمیتی دارد؟

فیلتر برج خنک کننده (Cooling Tower Side Stream Filtration) چیست

یک واحد فیلتر در کنار پمپ تخلیه، بعد از برج خنک کننده نصب می شود و به طور مداوم تمام آب در حال گردش سیستم را فیلتر می کند.
فیلتر برج خنک کننده (Cooling Tower Side Stream Filtration) مواد جامد معلق و زباله های موجود در آب خنک کننده سیستم را کاهش می دهند که منجر به رسوب کمتر در سیستم می شود. کاهش مواد جامد معلق همچنین می تواند به کاهش رشد بیولوژیکی در سیستم کمک کند زیرا مواد جامد معلق منبع غذایی خوبی برای موجودات میکروبیولوژیکی هستند.

 

اهمیت و کاربردهای فیلتر برج خنک کننده (Cooling Tower Side Stream Filtration)

تأسیسات تولید صنعتی معمولاً به تجهیزات خنک کننده برای خنک کردن چیلرها، مبدل های حرارتی، محصولات و سایر دستگاه ها نیاز دارند و این تجهیزات باید از آلاینده های موجود در آب خنک کننده محافظت شوند.
علاوه بر این، مقررات زیست محیطی برای حفاظت از منابع آب ایجاب می کند که سازندگان، آب خنک کننده مصرف شده را در حالت غیرآلاینده به منبع خود برگردانند.
سیستم های فیلتراسیون برج خنک کننده، برای حفاظت از تجهیزات و رعایت این مقررات ضروری است.

فیلتر جریان جانبی با راندمان بالا چیست؟

فیلتراسیون جریان جانبی با راندمان بالا برای بهینه سازی فرآیند تصفیه آب برای برج های خنک کننده حیاتی است. با استفاده از این تجهیزات، می توانید ذرات ریز موجود در منبع آب برج خود را فیلتر کنید، که علت اصلی بسیاری از مشکلات برج خنک کننده است. این ذرات بسیار ریز می توانند برج خنک کننده شما را مسدود کنند، تبادل حرارت را مختل کنند، اثربخشی درمان های شیمیایی را از بین ببرند و باعث افزایش رشد بیولوژیکی شوند.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.