معرفی سیستم های گردش سیال در بیست و هفتمین نمایشگاه نفت, گاز, پالایش و پتروشیمی

معرفی سیستم های گردش سیال

امروز چهارمین و آخرین روز از بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت, گاز, پالایش و پتروشیمی در تهران است و می خواهیم در این روز سیستم های گردش سیال شرکت کول تک را به شما معرفی کنیم.

 

پمپ گردشی یا circulating pump جهت چرخش و حرکت انواع سیال ها در سیستم های مختلف استفاده می شود. این پمپ ها دارای ابعاد و انواع مختلفی هستند که در کاربری های متفاوت، از سیستم های سرمایش و گرمایش خانگی تا صنایع پتروشیمی، فولاد، نفت و گاز و … استفاده می شوند.

 

پیشگامان تجارت به عنوان نماینده انحصاری شرکت کول تک فنلاند در ایران، امکان تأمین تجهیزات circulating pump station از این شرکت را داراست.

 

کول تک، واحد گردش سیال (circulating pump station) را بر اساس استفاده از آمونیاک یا مبردهای حاوی فلوئور برای سیستم هایی که توان آن ها بین 50 تا 2500 کیلو وات است تولید می کند. این سیستم ها برای پمپاژ مکانیکی مبرد مایع استفاده می شوند.

 

مزایای استفاده از سیستم واحد گردش سیال شرکت کول تک:

از مزایای و ویژگی های circulate pump های شرکت کول تک می توان به راندمان بالای سیستم تبخیر، نسخه فولادی با دمای پایین، حداکثر تبادل حرارت و توزیع مساوی مبرد مایع در سیستم تبخیر اشاره داشت.

 

مطالعه مطلب پکیج های تبرید و سرمایش(Cool Tech)

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.