آرانر زمین را دوست دارد

آرانر زمین را دوست دارد

امروز سوم اردیبهشت ماه برابر با 22آوریل روز کره زمین است. زمینی که روی آن زندگی میکنیم، از هوایش نفس میکشیم و از خاکش برای کاشت و برداشت محصولات کشاورزی استفاده میکنیم. زمین کمی خسته شده چون از تجهیزات آلوده کننده و مخرب اکوسیستم استفاده میکنیم. اخیرا نظریه گرم شدن زمین مطرح شده، عواملی مانند استفاده زیاد از تجهیزات برقی پرمصرف، قطع درختان، استفاده از سوختهای فسیلی که منجر به تولید کربن شده که باعث این پدیده میشود.

وظیفه ما انسانها برای مبارزه با این پدیده: استفاده از وسیله نقلیه عمومی به جای خودروی شخصی، کاشت درختان، جایگزین کردن انرژی های تجدید پذیر به جای استفاده از سوخت های فسیلی.
بسیاری از دیتا سنترهای عظیم و واحدهای صنعتی برای خنک کردن واحدهای خود از تجهیزاتی استفاده میکنند که پر مصرف و آسیب رسان به محیط زیست است. شرکت آرانر با تکنولوژی خنک سازی جدید خود این امکان را میدهد که هم مصرف آب و هم مصرف برق را کاهش داده و بازدهی و عملکرد فرایند رو تسهیل نماید.

عملکرد این تکنولوژی بسیار ساده است، با به گردش درآوردن مواد خنک کننده در لوله های تعبیه شده باعث خنک شدن محیط و کاهش دما میشود، به گونه ای که سایر تجهیزات تبریدی به حالت استند بای درآمده و دستگاه کار خودش را انجام میدهد.
با استفاده از این تکنولوژی جدید به کره زمین فرصت استراحت میدهیم و آینده ای سبز را برای نسل آینده فراهم میکنیم.

شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار توانایی فراهم کردن این قبیل تجهیزات تبریدی با عملکرد بالا و مصرف انرژی پایین را برای کارفرمایان هوشمند و با تدبیر دارا میباشد.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.