گفتگوی رسمی گروه مپنا و شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار

گفتگوی رسمی گروه مپنا و شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار

تعامل رسمی با گروه مپنا در جهت بهره برداری از دانش و تکنولوژی شرکت اسپانیایی آرانر شروع شده است. در ادامه سعی می کنیم به طور مختصر شما را با این مجموعه آشنا کنیم.

 

معرفی شرکت آرانر

گروه آرانر یک گروه تجاری نوآورانه و چند رشته ای EPC است که شامل فعالیت های طراحی، ساخت، مهندسی، تدارکات و ساخت و ساز می باشد. این شرکت اسپانیایی، راه‌حل‌های فناورانه را به مشتریان ارائه می‌دهد و بالاترین ارزش افزوده را برای آن‌ها فراهم می‌کند و به نفع همه ذینفعان است.

araner می‌توان به طور قطع عنوان کرد که موفقیت در اجرای هر پروژه را تضمین میکند. این شرکت راه‌حل‌های نوآورانه متناسب با نیازهای مشتری را ارائه می دهد که فراتر از نیازهای معمول صنعت است و بر کارایی و قابلیت اطمینان بالا متمرکز می باشد.
ماموریت آرانر اجرای سیستم های سرمایش و گرمایش پایدار است که با کاهش مصرف منابع انرژی (انرژی، آب و غیره) و با استفاده از مبردهای سازگار با محیط زیست، اثرات زیست محیطی را به حداقل برساند.
هدف آرانر ارائه حداکثر سطح کیفیت، قابلیت اطمینان و عملکرد برای سیستم های سرمایشی و گرمایشی با رعایت محیط زیست، کاهش ردپای CO2، کاهش تخریب لایه اوزون، کاهش مصرف انرژی و آب و غیره است.

 

شرکت آرانر چه خدماتی را ارائه می دهد؟

 

ناحیه خنک کننده (DISTRICT COOLING)

راه حل پایدار، قابل اعتماد، مقرون به صرفه و بسیار سودآور برای نیازهای خنک کننده مکان های مسکونی و تجاری است.
در فرآوری DC، یک Cooling Tower، انرژی حرارتی را به شکل آب سرد از یک منبع مرکزی به چندین ساختمان یا مصرف کنندگان از طریق شبکه ای از لوله ها توزیع می کند. انرژی خنک کننده از یک کارخانه خنک کننده مرکزی تامین می شود.
در این روش دیگر نیازی به سیستم های جداگانه برای هرساختمان وجود ندارد. این روش مزایای اقتصادی و زیست محیطی بسیاری را به دنبال دارد.

ناحیه گرمایش (DISTRICT HEATING)

در این روش انرژی گرمایی از یک نیروگاه حرارت مرکزی تامین می شود، بنابراین نیاز به سیستم های جداگانه در ساختمان های جداگانه را از بین می برد.

 

ورودی توربین خنک کننده هوا (TIAC)

برای جبران اثر دمای بالاتر محیط و رساندن عملکرد توربین به شرایط کاری بهینه طراحی شده است.

 

انرژی حرارتی ذخیره سازی (TES TANK)

با فناوری Test Tank می توان هزینه عملیاتی و ظرفیت مورد نیاز تاسیسات سرمایشی و گرمایشی را کاهش داد. همچنین عملکرد سیستم را بهبود بخشید و قابلیت اطمینان را افزایش داد.

پیشگامان تجارت و توسعه پایدار، همکار رسمی شرکت آرانر در ایران.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.