نقش پلاستیک و صنعت پتروشیمی در زندگی ما

نقش پلاستیک و صنعت پتروشیمی در زندگی ما

شانزدهمین نمایشگاه عرب پلاست قرار است از امروز تا 15 دسامبر 2023 در مرکز همایش ها و نمایشگاه های بین المللی دبی برگزار شود. در این نمایشگاه تازه های دنیای پلاستیک، پتروشیمی، بسته بندی، لاستیک و … زیر یک سقف جمع می شوند. عرب پلاست یک نمایشگاه اختصاصی B2B است که در آن می توان روند بازار جهانی را بررسی کرد و از نوآوری های صنعت پتروشیمی و … آگاه شد.

 

نقش پیشگامان تجارت در صنعت پتروشیمی

فعالیت ما در حوزه تأمین تجهیزات، پکیج های Refrigeration و water treatment باعث همکاری ما با پتروشیمی و کارخانه های صنعتی در کشور شده است. پیشگامان نماینده رسمی شرکت cooltech و hycor در ایران است و فعالیت های بازرگانی ما این همکاری را شکل می دهد.

 

نقش پتروشیمی در صنایع

99 درصد کل پلاستیک ها از نفت و گاز طبیعی ساخته می شوند که بیشتر آنها با استفاده از ماده اولیه نفتا ساخته شده اند.

تولیدات و محصولات پتروشیمی برای تولید هزاران محصول مختلف که مردم روزانه از آنها استفاده می کنند، از جمله پلاستیک، دارو، لوازم آرایشی، مبلمان، لوازم خانگی، الکترونیک، پانل های انرژی خورشیدی و توربین های بادی، الیاف مصنوعی، خودرو، هواپیما، لباس، رنگ ها، کود و آفت و … استفاده می شود.

 

تولید مواد اولیه صنعت پلاستیک در پتروشیمی ها

با وقوع کرونا متوجه اهمیت بسیار بالای پلاستیک شدیم. این صنعت نقش بسیار مهمی در مراقبت های بهداشتی، صنایع غذایی، صنعت پزشکی، آزمایشگاهی و همچنین تأمین اقلام بهداشتی داشته است.

 

درواقع مواد اولیه تولید کیسه خون، صافی دیالیز، انواع سرنگ و آنژیوکت و بسیاری از محصولات یک بار مصرف در این صنعت تولید می شوند که قبل از ورود به چرخه مصرف توسط سیلندر اتیلن اکساید (که توسط شرکت پیشگامان تجارت تولید می شود) استریل می شوند.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.