نمایشگاه عرب هلث (Arab Health)

نمایشگاه عرب هلث (Arab Health)

نمایشگاه عرب هلث (Arab Health) که از تاریخ 29 ژانویه تا اول فوریه در دبی برگزار می شود فرصت مناسبی برای فعالان در صنعت پزشکی، بهداشت و … است. در این نمایشگاه ها علاوه بر تعاملات و ایجاد ارتباطات پایدار می توان با تکنولوژی و فناوری های روز این صنعت آشنا شد. چه چیزی مهم تر از صنعت پزشکی و بهداشت برای هرکشوری هست!؟ سلامت مردم یک جامعه، عاملی بسیار مهم برای رشد و پیشرفت هر کشوری است.

 

نمایشگاه Arab Health

در این نمایشگاه می توان جدید ترین اطلاعات در خصوص بیمارستان های هوشمند، فناوری بهداشتی نوآورانه، استارت آپ های جدید در صنعت پزشکی و سلامت و … بدست آورد. در ادامه به شما می گوییم که در هرروز قرار است چه اتفاقاتی در این نمایشگاه بیفتد.

روز اول نمایشگاه به بررسی روشهای نوین رادیولوژی و مراقبت پیشرفته پرداخته می شود. لازم به ذکر است که یکی از روش های غیر مخرب که برای بررسی و تست سیلندرهای اتیلن اکساید انجام می شود، رادیوگرافی است.

روز دوم برای اورژانس و مراقبت های ویژه است که به روز بودن در این راستا می تواند جان بسیاری از انسان ها را نجات دهد و متأسفانه در حال حاضر ایران از سیستم خوبی برخوردار نیست.

در روز سوم این نمایشگاه به استفاده از فناوری دیجیتال برای گسترش و بهینه سازی خدمات پزشکی پرداخته می شود. با گسترش علم و تکنولوژی و استفاده از فناوری های روز می توان خطر ناشی از گاز خطرناک اتیلن اکساید را به حداقل رساند.

روز چهارم از این نمایشگاه، قرار است به نقشه راه برای بهبود بیماران و سلامت پرستاران پرداخته شود. اگر از امروز شروع کنیم و ماهم در این راستا قدمی برداریم دیگر با بروز وقایع ناگواری مثل کووید 19 شاید تا حدودی بتوان جلوی از بین رفتن مردم و کادر درمان گرفته شود.

شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار اولین و تنها تولیدکننده سیلندرهای اتیلن اکساید در ایران برای تمام مردم ایران آرزوی سلامتی دارد.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.