کاربرد پکیج های تصفیه آب در کشاورزی و حفظ منابع آب

متأسفانه در روزهای اخیر شاهد قطعی و افت فشار آب در بسیاری از مناطق کشورمان بودیم که علت آن سیل ۱۹ خرداد در جاده چالوس و بسته شدن سد کرج اعلام شد.

ایران با مشکلات شدید کمبود منابع آب مواجه است و کشاورزی به عنوان یکی از بخش‌های مهم اقتصادی این کشور نیز نیاز زیادی به آب دارد.

 

۲۷ خرداد ، روز جهانی بیابان زدایی است.

به پاس این روز بیاییم هرکدام قدمی در راستای حفظ طبیعت و منابع آب کشورمان برداریم.

منابع آب در ایران در وضعیت حساسی قرار دارند و کشورمان با مشکلات جدی کمبود منابع آب مواجه است.

 

ورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته به عنوان یکی از مهمترین رویدادهای تجاری در ایران، هرساله برگزار می‌شود و به عنوان یک پل ارتباطی بین تولیدکنندگان، تجار، صنعتگران و مصرف‌کنندگان در صنایع کشاورزی و صنایع وابسته عمل می‌کند. این نمایشگاه فرصتی مناسب برای معرفی آخرین دستاوردها و تحولات صنعتی در زمینه کشاورزی، مواد غذایی و ماشین‌آلات به بازارهای داخلی و خارجی فراهم می‌کند.

 

شرکت پیشگامان تجارت، واردکننده پکیج‌های فرآوری آب و فاضلاب صنعتی از شرکت hycor در ایران است.

 

شرکت Hycor، یک شرکت معتبر و پیشرو در زمینه فناوری‌های مرتبط با فرآوری آب و فاضلاب است که تجهیزاتی مدرن و با کیفیت برای صنایع مختلف ارائه می‌دهد.

 

کاربرد پکیج‌های تصفیه آب در صنایع کشاورزی بعنوان بزرگترین صنعت اتلاف منابع آب در کشور، بسیار مهم است. با استفاده از این پکیج ها می توان آب های زیر زمینی و چاه ها را به منابع آب با کیفیت جهت آبیاری مزارع تبدیل کرد. این پکیج‌ها تا حد زیادی به بهبود عملکرد کشاورزی و افزایش بهره‌وری منابع آب کمک می‌کنند و در کاهش ضایعات و استفاده بهینه از آب در کشاورزی نقش مهمی دارند.

 

استفاده از پکیج های فیلتراسیون آب جهت جلوگیری از فرسایش تجهیزات کشاورزی

 

وجود ذرات معلق در آب، رسوبات و املاح می‌تواند باعث انسداد، سایش و آسیب در اجزای سیستم آبیاری قطره ای (لوله‌ها، فیلترها، قطره‌پاش‌ها و …) شود.

این انسدادها می‌تواند باعث کاهش جریان آب و فشار در سیستم آبیاری قطره‌ای شده و در نتیجه تأثیر مستقیم بر عملکرد و کارایی آبیاری داشته باشد.

با استفاده از پکیج های فیلتراسیون آب در صنایع کشاورزی، می‌توان از خرابی تجهیزات آبیاری به دلیل آلودگی آب جلوگیری کرد. علاوه بر آن، این اقدام می‌تواند به بهبود کیفیت آب مورد استفاده در آبیاری و در نتیجه بهبود عملکرد و کارایی سیستم آبیاری قطره‌ای کمک کند.

 

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.