تجدید دیدار در اتاق بازرگانی ایران و آلمان در مجمع سالانه

تجدید دیدار در اتاق بازرگانی ایران و آلمان در مجمع سالانه

امسال در تاریخ ۳۰ آبان ۱۴۰۲ مجمع عمومی اتاق بازرگانی ایران و آلمان برگزار شده است. هدف این مجمع ارائه گزارش رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان، مدیر عامل، خزانه داری و … بوده است.

هدف اتاق بازرگانی ایران و آلمان

شاید برایتان دانستن این مطلب جالب باشد که کلوب بازرگانان جوان ایران و آلمان یکی از زیر محموعه های اتاق بازرگانی و صنایع ایران است که تلاش آن حمایت از بیزینس ها و ایجاد رابطه ای مؤثر بین کارآفرینان و صاحبین کسب و کار در ایران و آلمان است.

حضور پیشگامان تجارت در مجمع سالانه اتاق بازرگانی ایران و آلمان

امسال هدف این مجمع انتخاب هیئت رئیسه و انتقال سمت ها به نیروهای جوان است. در این مجمع جناب مهندس کریمی نیز سخنرانی کردند و در رابطه با فرا رسیدن زمان انتقال مشعل به نسل بعدی صحبت کردند.

برخی از سخنرانی مهندسی کریمی در مجمع سالانه:

“همه سازمان ها از دیدگاه های تازه و صداهای جدید در رهبری بهره می برند. در حالی که تجربه ارزشمند است، زمان آن فرا رسیده است که افسار را به نسل بعدی بسپاریم.

همانطور که محیط های تجاری و سیاسی به سرعت در حال تکامل هستند، هیئت مدیره نیز باید تکامل یابد – با نمایندگانی که چالش های مدرنی که مشاغل با آن روبرو هستند را درک کنند.

رهبران جوان انرژی، شبکه های متنوع، تخصص دیجیتال و طرز فکر جهانی را به ارمغان می آورند. اینها مهارت های حیاتی برای هدایت اقتصاد پویای بازار جهانی امروز هستند.

در عین حال، باید به خرد اعضای قدیمی در نقش مشاوره بها داده شود.

ترکیبی متعادل از استعدادهای نوظهور و تثبیت شده، توانایی ما را برای هدایت همکاری های بین صنعتی بین ایران و آلمان در آینده تقویت خواهد کرد.”

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.