17 سال موفقیت و نوآوری – هفدهمین سالگرد تأسیس پیشگامان تجارت

17 سال موفقیت و نوآوری

با افتخار و سربلندی، امروز در این روز بزرگ، هفدهمین سالگرد تأسیس شرکت ما فرا می‌رسد. در طول این سال‌ها، ما با جدیت، عزم و تلاش بی‌وقفه، در زمینه‌های مختلف به دستاوردهایی قابل توجه دست یافته‌ایم. از جمله بزرگترین پیشرفت‌های ما می‌توان به احداث و راه‌اندازی پیست یخ ایرانمال، اولین پیست استاندارد هاکی روی یخ در ایران، اشاره کرد. این پروژه، علاوه بر ایجاد فرصت‌های تفریحی و ورزشی برای جامعه، به توسعه صنعت ورزش‌های زمستانی در کشورمان نیز کمک بزرگی کرده است.

 

دستاوردهای شرکت پیشگامان تجارت

علاوه بر این، ما به عنوان تنها تولید کننده مورد تأیید سیلندر اتیلن اکساید در کشور، مورد استفاده در خط تولید کلیه کارخانجات تولید کننده صنعت سلامت و زیربنای واحد استریل در این کارخانجات، کسب تأیدییه ها و رضایت‌نامه های متعدد، نشان‌دهنده اعتماد مشتریان و کارفرمایان و انجمن ها و سندیکاهای مختلف بوده است.

 

تلاش‌های فراوان و تحقیقات عمیق ما در این حوزه بهبود قابل ملاحظه‌ای را در ارائه خدمات بهداشتی و پزشکی فراهم کرده است. این تلاش ما همچنین نتیجه‌ای از مشارکت و همکاری تیمی است که با همت و مهارت‌های خود، برای رسیدن به استانداردهای بین‌المللی و کیفیت عالی تلاش نموده‌اند.

 

به مناسبت سالگرد تأسیس شرکت، از تمامی همکاران، مشتریان و همراهان گرامی مان، به پاس حمایت و همراهی ما در این مسیر تشکرمی‌کنیم. بدون شما، نمی‌توانستیم به این مرحله از رشد و توسعه برسیم.

 

ما در سال‌های آینده نیز با همت و انرژی بیشتری، به ارائه راهکارهای نوآورانه و ارتقاء سطح عملکرد و خدمات خود پایبند خواهیم بود. از شما دعوت می‌کنیم که در این سفر با ما همراه باشید و درتحقق اهدافمان مشارکت داشته باشید. با افتخار و اعتماد شما، بهترین راه را پیش خواهیم رفت.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.