فرآوری صحیح محصولات غذایی توسط الکتروموتور

الکتروموتور در صنایع

صحیح انجام شدن فرآوری شدن محصولات غذایی از اهمیت بسزایی در تولید آن ایفا میکند، تجهیزاتی که این محصولات را تهیه میکند باید از توان مناسب تولید برخوردار باشند تا این فرآیند انجام گردد.

الکتروموتور در صنایع غذایی

تمامی مواد غذایی شامل محصولات لبنی، گوشتی، سبزیجات و غیره در فرآیند تولید توسط الکتروموتور مخلوط و فرآوری می‌شوند، بدون وجود الکتروموتور فرایند تولید محصولات طولانی شده و باید توسط نیروی انسانی انجام شود.

نقش الکتروموتور در صنایع

عمده تجهیزات مورد استفاده در خطوط تولید از میکسر ها و مخلوط کننده ها گرفته تا نوار نقاله های انتقال محصول و مواد اولیه و خلاصه هرگونه تجهیزات دوار از قبیل پمپ، توربین، انواع فن و غیره اغلب توسط نیروی یک الکتروموتور که انرژی الکتریکی رو به انرژی مکانیکی تبدیل میکند، حرکت میکنند.

نمایشگاه صنعت غذایی در شارجه

این نمایشگاه که سالانه برگزار میشود مجمع گردهمایی کارشناسان غذایی در دبی است، این رویداد سالانه به مدت3 روز میباشد ،این نمایشگاه که به صورت  B2B و شامل نمایشگاه تجاری متمرکز برای صنعت خدمات غذایی است.

شرکت OME MOTORS

مجموعه محصولات OME Motors شامل طیف گسترده‌ای از الکتروموتورها و ژنراتورهای سه فاز در ولتاژ پایین / متوسط و ولتاژ بالا، باقدرت بالا با آخرین فنّاوری روز دنیا؛ موتورهای الکتریکی سفارشی برای نیاز مشتری‌ها در تمام صنایع میباشد، تمامی این موتورها برای کاربرد در صنایع خاص به جهت کاربردهای مختلف طراحی‌شده‌اند. علاوه بر این، آن‌ها قادر به ارائه حداکثر عملکرد و اطمینانی بالا هستند.

تأمین تجهیزات پیشگامان تجارت و توسعه پایدار

الکتروموتورهای OME Motors مورد استفاده صنایعی است که از ماشین آلات برای پردازش یا تولید استفاده می کنند. مانند ماشین آلات تولید مواد غذایی. شرکت ما به عنوان نماینده رسمی این شرکت اروپایی، پتانسیل تأمین تجهیزات اصلی ازجمله الکتروموتور برای صنایع زیرساخت را دارا بوده و کیفیت و کارایی در ارائه خدمات ما به زیرساخت صنایع پیشران کشور باعث افتخار ماست.

منبع:

/https://www.omemotors.com/

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.