نمایشگاه رنگ و رزین در اصفهان

پیشگامان تجارت و توسعه پایدار تامین تجهیزات نفت و گاز برای پالایشگاه ها را انجام میدهد

از 26-29خرداد در نصف جهان اصفهان نمایشگاه رنگ، رزین و پوشش‌های صنعتی (Paintex) است. جالب است بدانید که تمامی این مواد از جمله پلی اتیلن از مشتقات نفتی بوده واز پالایش آنها به دست می آید.

تامین الکتروموتور

با توجه به اینکه تخصص گروه مهندسی پیشگامان تجارت تامین تجهیزات نفت و گاز است یکی از تجهیزات زیرساختی که در پالایشگاه های نفت و گاز از آن برای تهیه پلی پیلن و سار مشتقات نفت استفاده میشود الکتروموتور است. چرخ صنعت کشور در پالایشگاه ها با الکتروموتور میچرخد و لازمه‌ی این حرکت در اختیار داشتن تجهیزات با کیفیت مناسب برای استفاده پلنت مورد نظر میباشد. پیشگامان تجارت و توسعه پایدار با در اختیار داشتن نیروی مجرب و دانش روز جهان آماده خدمت گذاری به کارفرمایان صنعت نفت و گاز کشور میباشد.

پلی اتیلن

پلی اتیلن یکی از مشتقات نفتی است که برای تولید، رنگ، پلاستیک و رزین استفاده میشود، پلی‌اتیلن کاربرد فراوانی در تولید انواع لوازم پلاستیکی مورد استفاده در صنایع غذایی دارد، تامین تجهیزات پالایشگاه ها از وظایف پیشگامان تجارت است.

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.