سیلندر اتیلن اکساید میهمان نمایشگاه سلامتی ابوظبی

حضورشرکت پیشگامات تجارت به عنوان سازنده سیلندر اتیلن اکساید

نمایشگاه سلامتی ابوظبی رویدادی مهم در آینده سلامتی جهان میباشد، این نمایشگاه با شعار شتاب بخشیدن به بهداشت جهانی آینده آغاز شده و اشخاص برجسته ای از نخبگان، محققان، سیاست گذاران، متخصصان، سرمایه گذاران و کارآفرینان در سراسر صنعت سلامتی جهان را تشکیل میدهد. گاز اتیلن اکساید یکی از پرکاربردترین گازها در پزشکی است.

استریل تجهیزات یکبار مصرف پزشکی

برخی از تجهیزات پزشکی مانند اقلام یکبار مصرف قابل استریل با حرارت نبوده و دچار آتش سوزی شده و خراب میشود.تجهیزاتی مانند باند و گاز جراحی، کیسه خون، صافی دیالیز ، گان جراحی ، سوزن سرنگ جراحی های چشم ، سوزن سرنگ انسولین و دیگر لوازم تزریق و سرم و ..که در درمان بیماری های خاصی همچون سرطان، دیابت، نارسایی های کلیوی، سندرم ایمنی بدن ( ایدز )، تالاسمی و … نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند.لذا، برای استریل این قبیل تجهیزات ما باید از گاز استفاده کنیم، گاز اتیل اکساید فرآیندی ایمن، کاملاً کنترل‌شده است که برای پیشگیری از عفونت‌ها در جراحی‌ها و درمان‌های پزشکی ایمن برای بیماران ضروری است.

عفونت در پزشکی

تجهیزات مورد استفاده در جراحی باید استریل گردد تا از بروز عفونت در بیمار جلوگیری کند و در مواردی نادر بیمار را دچار تب و لرز میکند.استریل تجهیزات پزشکی نقش بسزایی در پروسه درمان بیماران ایفا کرده و کاستی در استریل  تجهیزات، بیماران را با مشکل جدی موجه کرده و درمان آنان را دچار اختلال میکند.

شایان به ذکر است که در تولید این سیلندرها طی تستهای غیر مخرب  از صحت جوشکاری این سیلندرها اطمینان حاصل میگردد.

سیلندرهای استیل زنگ نزن قابل شارژ

شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار به عنوان تنها تولید کننده سیلندر اتیلن اکساید در کشور میباشد، این سیلندرها از با کیفیت ترین استیل زنگ نزن تولید شده و قابل شارژ میباشند، همه مشتریان ما در این چند دهه برای چندین بار سیلندرهای خود را شارژ کرده اند.

 

 

منابع:

https://www.fda.gov/medical-devices/general-hospital-devices-and-supplies/sterilization-medical-devices#:~:text=Medical%20devices%20are%20sterilized%20in,acid%2C%20and%20nitrogen%20dioxide).

https://ptpgroup.ir/%d9%88%d8%a8%d9%84%d8%a7%da%af/ethylene-oxide-cylinder-test/

https://www.cedars-sinai.org/newsroom/cedars-sinai-to-join-abu-dhabi-global-healthcare-week/

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.