روز مجلس

روز مجلس

پنجشنبه 10 آذر روز مجلس است. در این روز ابتدا میخواهیم در رابطه با مهارت خوب گوش دادن و تأثیر آن در روند کارها و قوانین صحبت کنیم.
گوش دادن به صحبت ها و خواسته های افراد یکی از مهم ترین ویژگی های یک مدیر خوب است. هنر خوب گوش دادن با زندگی روزمره و بخصوص زندگی کاری، اجتماعی و سیاسی رابطه مستقیم دارد.

این امر باعث افزایش کیفیت ارتباط با دیگران می شود و مهم ترین نکته این است که مدیران را قادر می سازد که محبت، همدلی و همکاری کارکنان را جلب کنند.

اگر افق نگاه خود را نسبت به موضوع ذکر شده وسیع تر کنیم میبینیم که این ارتباط می تواند در ابعاد بزرگتر از یک سازمان و در یک دولت نیز اتفاق بیفتد. هنگامیکه نمایندگان مردم سخنان آن ها را به درستی و کامل می شنوند و به آن ها توجه می کنند خیلی از مسائل و نارضایتی ها بوجود نمی آمد.
گوش سپردن باعث بهبود روابط بین طرفین می شود و اگر ناراحتی، دلخوری و مشکلی بوجود آمده باشد، وقتی طرف مقابل توجه و اهمیت سخنانش را میبیند کمی آرام میگیرد و همین امر باعث رفع بعضی نارضایتی ها و بهبود روابط می شود.

از دیگر مزایای گوش سپردن می توان به ارتقا دانش، خلق ایده هایی نو و از همه مهم تر افزایش وفاداری بین افراد شود.
هنگامیکه نمایندگان مجلس به خواسته های مردم گوش فرامی دهند، رابطه ای که بین آن ها، به عنوان مردم و نماینده مردم برقرار است بهتر می شود و وفاداری بین آن ها بیشتر می شد.

زمانیکه نمایندگان مردم در مجلس قبل از وضع هر قانونی و قبل از هر تصمیم گیری ابتدا به سخنان مردمشان با جان و دل گوش می دهند. این گوش دادن پنجره ای از دنیایی دیگر برایشان باز می کند و باعث بهبود روابط و تصمیم گیری هایشان می شود.

 

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.