تحولی در صنعت فرآیند جهان

نمایشگاه فرایند صنایع هر ساله در فرانکفورت آلمان برگزار میشود و پیشگامان تجارت در آن شرکت کرد.

نمایشگاه ACHEMA پیشرو برای تمام زمینه های صنعت فرآیند در جهان است و مجموعه ای بسیار متنوع از فناوری و خدمات را ارائه می دهد. در این نمایشگاه امکان دیدار رو در رو با تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات از بیش از 50 کشور جهان که محصولات خود را برای تحقیقات و تولید شیمیایی، دارویی و بیوتکنولوژیکی و همچنین خدمات انرژی و زیست محیطی ارائه می دهند وجود دارد، ACHEMA نیروی محرکه و پیشرو برای صنایع فرآیند بین المللی و تامین کنندگان آنها است.

آینده صنعت فرآیند

از آنجایی که جهان با نیاز اساسی راه حل های پایدار مواجه است، صنایع فرآیندی در نوآوری و تحول پیشرو هستند. آخما همیشه مرکز این بخش پویا بوده و آخرین پیشرفت‌ها و خدمات را به نمایش می‌گذارد. در ماه ژوئن، فرانکفورت بار دیگر به پیوند مهندسی شیمی و داروسازی، بیوتکنولوژی و فناوری های زیست محیطی تبدیل می شود. امسال تمرکز نمایشگاه بر روی شش موضوع نوآوری است: عصر دیجیتال، انرژی سبز، علوم آزمایشگاهی، علوم دارویی، فرآیند و هیدروژن. این موضوعات در آینده، صنایع فرآیندی را با هدایت نوآوری به سمت پایداری، کارایی و انعطاف‌پذیری شکل می‌دهند. آنها صنایع را تشویق می کنند تا فناوری ها و رویکردهای جدیدی را اتخاذ کنند که اثرات زیست محیطی را کاهش می دهد، استفاده از منابع را بهینه و کیفیت و ایمنی محصول را افزایش می دهد.

دلایل شرکت در این نمایشگاه

نمایشگاه ACHEMA برای تمام زمینه های صنعت فرآیند از جمله: پزشکی، تحقیق و نوآوری، مهندسی وعلوم آزمایشگاهی است و حجم متنوعی از فناوری و خدمات را به صنعتگران ارائه می دهد. این نمایشگاه با قدمت صد ساله هر سال در فرانکفورت آلمان برگزار شده و شرکت کنندگاه از قسمت های مختلف صنایع جهان به بازدید تمامی پتانسیل ها و توانایی های صنعت فرآیند میپردازند.

حضور پیشگامان تجارت در نمایشگاه ACHEMA

امسال برای گروه مهندسی پیشگامان تجارت و توسعه پایدار افتخاری بود که در این نمایشگاه بین المللی شرکت کرده و از آخرین فناوری ها و دانش موجود در حوزه صنعت فرآیند بهره مند شدیم و باعث افتخار ماست تا این دستاورد ارزنده را با صنعتگران کشور در حوزه های پمپ، کمپرسور، شیرآلات، داروسازی به اشتراک گذاشته تا باعث ارتقای دانش کشور با استاندارهای جهانی شویم. ما تنها نماینده رسمی شرکت OME MOTORS در ایران هستیم و با سابقه ای درخشان در زمینه کمپرسور و الکتروموتور آماده همکاری با کارفرمایان محترم میباشیم.

https://www.linkedin.com/

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.