اولین مدال هاکی روی یخ ایران

هاکی روی یخ ایران اولین مدال خود را گرفت و تاریخ ساز شد. نماینده باشگاه‌های ایران با شکست قزاقستان بر سکوی سوم مسابقات کاپ آزاد دوبی ایستاد.

ایجاد زیرساختی مناسب برای انجام ورزش جذاب هاکی روی یخ

ورزش جذاب هاکی روی یخ، به دلایل متفاوت سالها در ایران نادیده گرفته شد و خاموش ماند. اما افتخار داریم که اعلام کنیم گروه مهندسی پیشگامان تجارت و توسعه پایدار، که اولین و تنها سازنده پیست یخ در ابعاد استاندارد، پس از انقلاب، در ایران است. فضایی مناسب را در پیست هاکی روی یخ ایران مال، برای مشتاقان این رشته ایجاد کرد. این پیست که می‌تواند کاربری پاتیناژ یا اسکیت روی یخ نیز داشته باشد. اولین قدم در زمینه تولید زیرساخت‌های مناسب برای انجام ورزش‌های زمستانی است. با توجه به قرارگیری ایران در اقلیمی گرم و خشک، افراد زیادی در سرتاسر کشور عزیزمان هستند که هنوز برف را از نزدیک تجربه نکرده‌اند. قدم‌های بعدی این گروه متخصص، ایجاد فضاهایی برفی در محیط‌های سربسته، برای این افراد است. تحقق این امر که روزی رویا به نظر می‌رسید، می‌تواند تجربه‌ای فراموش نشدنی برای آنان رقم بزند.

اما بشنوید از تاریخ ساز شدن تیم ملی هاکی روی یخ 

اولین مدال تیم ملی هاکی روی یخ ایران

باعث سرفرازی است که بدانیم تیم ملی هاکی روی یخ با دست‌یابی به اولین مدال برنز در رقابت‌های کاپ آزاد دوبی، تاریخ ساز شد. نماینده باشگاه‌های ایران با مغلوب کردن نماینده قزاقستان توانست در تاریخ پنج شنبه، پانزدهم آبان ماه، در سکوی سوم این رویداد بین المللی بایستد. 

تیم ملی این رشته که اکثر تمرینات خود را روی پیست هاکی روی یخ ایران مال انجام می‌دهد. در چهارمین دیدار خود به مصاف قزاقستان رفت. در این رویارویی ایران موفق شد با نتیجه ۵ بر ۲ حریف خود را شکست دهد. و بدین ترتیب به اولین مدال برنز این رشته دست یابد. 

 

منبع: ایسنا

 

درباره ما

شرکت پیشگامان ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.

آخرین مقالات

This site is registered on wpml.org as a development site.