درباره ما

معرفی شرکت

پیشگامان تجارت و توسعه پایدار

شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار در سال 1385 و با رسالت تامین خدمات مهندسی و تجهیزات صنایع زیربنایی کشور بویژه صنعت نفت ثبت گردید.
این شرکت ماموریت دارد تا با بهره گیری و آموزش نیروهای فنی و مهندسی کار آمد و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر و بکارگیری آنان در واحدهای مختلف اعم از بازاریابی و فروش ، بازرگانی و مهندسی ، ضمن ترجمه صحیح نیازمندی های صنعت جهت ارائه به شرکت های معتبر خارجی ، مشاور قابل اعتمادی برای صنعت کشور جهت تهیه و تامین و انتخاب بهترین گزینه ها جهت حل مشکلات و محدودیت ها در نتیجه افزایش بهره وری واحدهای متقاضی گردد.
چشم انداز قابل انتظار شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار تامین منافع پیمانکاران و کارفرمایان صنعت کشور از طریق ارتقاء سطح کیفی ; ارائه خدمات مهندسی و بازرگانی و در نتیجه آن کاهش هزینه های سربار و افزایش بهروری آنان و به تبع افزایش منافع سهامداران و ارائه تسهیلات و امکانات رفاهی بیشتر جهت ارتقاء سطح معیشتی پرسنل مجموعه می باشد.

0
پروژه‌های در حال انجام
0 %
رضایت مشتریان
0
پروژه‌های انجام شده
از آنجا که به دلیل موقعیت استراتژیک ایران، این کشور همواره در زمره کشورهای بنام و پیشرو در حوزه صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و جزو کشورهای در حال توسعه و رشد صنعتی بوده، نیاز مبرم این صنایع به تجهیزات و خدمات فنی و مهندسی به وضوح مشخص است. متاسفانه همواره حضور افراد ناآشنا و غیرمتخصص در این بخش، باعث ایجاد تشویش و بی‌نظمی در ارائه خدمات مطلوب و نیز تحمیل هزینه‌های هنگفت بر دوش کارفرمایان، پیمانکاران، سرمایه‌گذاران و صاحبان واحدهای صنعتی گردیده است. شرکت پیشگامان تجارت مفتخر است با مشارکت چندین مجموعه بنام و توانمند و دارای سابقه درحوزه تامین تجهیزات پروژه‌های صنعتی و با بهره‌گیری از دانش‌ و تجربه متخصصان آشنا به استانداردها و نیازمندی‌های صنایع زیربنایی و صنایع پایین‌دستی و بالادستی مرتبط با کارفرمایان و پیمانکاران محترم همکاری نماید. این مجموعه به منظور هرچه بیشتر تخصصی‌شدن این فعالیت‌ها و خدمات با همکاری تیم‌های فنی مجزا در چهار بخش مکانیک، برق، مواد اولیه و حفاری فعال می‌باشد. شرکت پیشگامان تجارت و توسعه پایدار برای چندمین سال متوالی درراستای ارائه و به نمایش گذاشتن توانایی های فنی مهندسی خوددرحوزه ی صنعت پزشکی اقدام به شرکت درهفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت پزشکی ( ایران هلث) نمود که با استقبال بسیارزیاد متخصصین این حوزه مواجه گردید.
This site is registered on wpml.org as a development site.