http://addurl.nu

تامین و تجهیرات

برق

شرح فعالیت ها و سوابق انجام شده در بخش پست برق و خطوط انتقال نیرو :

1- تامین انواع تابلوهای GIS زیمنس آلمان به صورت سوپر کمپکت در دو سطح ولتاژ MV و HV و آمپراژهای بالا با قابلیت قطع در جریان اتصال کوتاه بالا تا 40 کیلوآمپر، عدم نیاز به MAINTANANCE ، قابلیت اطمینان و امنیت بالا (به همراه سوپروایزری نصب)
2- انواع باسداکتهای رزینی LV,MV,HV از BKS و MGC سوئیسباسداکتهای LV و MV ، IP68 ، تا 6300 آمپر و سوپر کمپکت و HV تا 8000 آمپر به همراه متعلقات.

تأمین انواع پکیج ها از قبیل:

- Water Treatment - Dehydration
- Chemical Injection
- Drying
- Gas Sweetening
- Gas Generating Packages

انواع فلزات و فولادهای زنگ نزن

شرکت پیشگامان تجارت افتخار دارد خود را به عنوان نماینده رسمی و انحصاری گروه هدایت ( HIDAYATH ) معرفی نماید.

PTPGROUP- HIDAYATH-Group

گروه هدایت ( HIDAYATH ) بزرگترین مجموعه فعال بر روی فولادهای زنگ‌نزن ( Stainless Steel ) در زمینه تولید، ساخت، مهندسی و بازرگانی در حوزه کشورهای حاشیه خلیج فارس بوده که با داشتن چندین سایت تولیدی و کارگاهی امکان ارائه بهترین خدمات را در منطقه برای مشتریان صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، ساختمان و ... فراهم آورده است.

گروه هدایت ( HIDAYATH ) با سابقه‌ای قریب به 40 سال در کشور امارات هم ‌اکنون با 25 شرکت زیرمجموعه و بیش از 700 پرسنل در دفاتر و سایت‌های مختلف توانسته است با بزرگترین پیمانکاران فعال در منطقه در پروژه‌هایی نظیر مترو امارات، فرودگاه امارات، مراکز تجاری بزرگ دبی، ساختمان‌هایی نظیر برج خلیفه و نیز طرح توسعه و نوسازی خانه خدا در مکه همکاری نماید.

این گروه با اتکا به در اختیار داشتن بزرگترین انبارهای موجود در منطقه امکان ارائه انواع رده‌های فولاد زنگ‌نزن از قبیل سری 200، 300، 400، دوفازی و ... در اشکال مختلف ورق، کویل، لوله، تیوپ و... را به صورت تحویل فوری دارا می‌باشد.

علاوه ‌بر تامین فولادهای زنگ‌ نزن، این مجموعه با داشتن ارتباط قوی و طولانی با بزرگترین کارخانجات فولادسازی، فلزات غیرآهنی و سوپرآلیاژها به صورت نماینده رسمی توزیع و فروش محصولات همکاری دارد.

برخی از این موارد عبارتند از:
PPGI, Tin Plate, Aluminum Alloys, Inconel, Monel, Hastelloy, …

سایت کارگاهی ساخت این گروه با وسعتی بیش از 40 هزار مترمربع توانایی ساخت تجهیزات مکانیکی از قبیل مخازن تحت ‌فشار، مخازن‌ ذخیره، بویلر، مبدل حرارتی، رآکتور و پکیج‌ هایی نظیر نمک ‌زدایی، آب‌ شیرین ‌کن ‌و... را با دارا بودن مدارک و تاییدیه ‌های بین ‌المللی در اختیار دارد و طی سال‌های اخیر با بسیاری از شرکت‌های نفتی نظیر شرکت نفت امارات، عربستان، کویت و ... و نیز شرکت‌های بزرگ نفتی دنیا از قبیل توتال، همکاری داشته است.

گروه هدایت ( HIDAYATH ) در حال‌ حاضر با ر‌اه ‌اندازی خط تولید لوله ‌های جوشی ERW در کشور امارات امکان تامین لوله‌های مذکور را با جنس فولاد زنگ‌ نزن دراختیار دارد که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در بخش تولید، این مجموعه با دارا بودن چندین خط تولید وسیع در منطقه امکان تولید هرگونه لوله، اتصالات، تجهیزات جانبی، ورق‌های ‌رنگی و طرح‌دار و به طور کلی هرگونه تجهیزات به‌کار رفته در صنایع ساختمان از جنس فولادهای زنگ ‌نزن جهت طراحی داخلی و زیباسازی فضاهای مختلف اعم از داخل آسانسور، لابی، نما، راه‌پله‌ها، سرویس ‌های بهداشتی و ... را در اختیار دارد.

مکانیک :

تامین گیربکس های صنعتی ساخت داخل و خارج بصورت تحویل با زمان فوری

حفاری

این شرکت به عنوان نماینده رسمی شرکت NASKCO امارات، آماده ارائه خدمات بازرگانی و مهندسی در این زمینه می باشد.

شرکت NASKCO با سابقه ای قریب به 30 سال با داشتن ارتباط قوی با شرکت های قدیمی و بنام همچون NOV , Wenzel FMC ,SPM,V&M, COUGAR و... امکان تأمین تجهیزات تخصصی را در کمترین زمان بعضا با اتکا به استوک موجود به صورت فوری دارا بوده و با توجه به اعتبار کسب شده در سالیان طولانی فعالیت، امکان ارائه سرویس ها و تجهیزات موردنیاز مشتریان خود را به صورت اجاره ای نیز دارا می باشد.
شرکت پیشگامان تجارت با دسترسی به سایت های کارگاهی ساخت در منطقه با وسعتی بالغ بر بیش از 10 هزار مترمربع، توانایی مهندسی و ساخت انواع یونیت های موردنیاز در صنعت حفاری را براساس استانداردهای بین المللی دراختیار دارد.

برخی یونیت های قابل ساخت عبارتند از:
- Wire line Unit
- Mud logging Unit
- MWD/LWD Unit
- Coil Tubing Unit

برخی تجهیزات قابل تأمین عبارتند از:
- Burner boom & head

- Tank manifold
- Down hole motor
- Drilling jar
- Jar accelerator stabilizer

از دیگر توانمندی های این مجموعه، تأمین نیروی انسانی متخصص و باتجربه جهت راه اندازی و پیش راه اندازی پروژه های حفاری و حضور از ابتدا تا انتها در اینگونه پروژه ها است.
این مجموعه قادر است با جذب سرمایه های خارجی و بکارگیری توان سرمایه گذاران داخلی، مشکلات مالی کارفرمایان و پیمانکاران این صنعت را که مانعی برای دستیابی به سرویس های مناسب است، مرتفع نماید.

خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید.

تمام حقوق این وب سایت برای پیشگامان تجارت و توسعه پایدار محفوظ می باشد

آدرس: تهران - خیابان مطهری ، خیابان مفتح ، کوچه مرزبان نامه ، پ۲۷ ، ط اول

تلفن: ۸۸۸۶۴۸۹۶- ۸۸۸۶۴۷۴۲- ۸۸۸۶۴۸۱۹

اینستاگرام پیشگامان تجارت و توسعه پایدار فیس بوک پیشگامان تجارت و توسعه پایدار گوگل پلاس پیشگامان تجارت و توسعه پایدار یوتویب پیشگامان تجارت و توسعه پایدار

Search