Search

پکیج های تبرید و سرمایش(Cool Tech)

 کول تک فنلاند (Finland) به عنوان یک مجموعه صاحب دانش و تکنولوژی در حوزه تولید پکیج های سرمایش و تبرید می باشد که توسط دکتر توچنی در کشور فنلاند شهر همینا پایه گذاری و تاسیس شده است.

Cool tech

شرکت کول تک COOL TECH فنلاند مشخصا در زمینه مونتاژ و ساخت یونیت ها و واحدهای سرمایش (Refrigeration)  ، تبرید (Cooling) و چیلرهای صنعتی (Chiller unit) مورد استفاده در صنایع مختلف فعالیت دارد.


از دیگر فعالیت های شرکت کول تک فنلاند در بخش پکیج های مربوط به سرمایش و تبرید می توان به بخش تامین کمپرسورهای مربوطه ، به روز رسانی سیستم های قدیمی سرمایشی ، راه اندازی و پیش راه اندازی پکیج های سرمایش و تبرید ، نظارت ، تامین قطعات یدکی و نگهداری واحدهای مربوط به این بخش اشاره کرد.


شرکت کول تک فنلاند دارای یک کارخانه ساخت با مساحت 6000 m^2 در شهر همینای فنلاند می باشد که در حال حاضر دارای 50 نفر پرسنل متخصص در زمینه پکیج های رفریجریشن است و موفق به ساخت و تحویل پروژه های بسیاری در 15 سال اخیر گردیده است.


پکیج های سرمایش و تبرید ( refrigeration package) دارای دامنه وسیعی از کاربرد می باشد که در ادامه به تعدادی از آنها اشاره می گردد.
-  صنایع غذایی مانند صنایع لبنیات ، شیلات ، گوشت و ...
-  صنایع نفت و گاز و پتروشیمی
-  واحدهای فرآیندی صنایع شیمیایی
-  سردخانه های صنعتی
-  صنایع دارویی
-  و بطور کلی هرجایی که نیاز به واحدهای سرمایشی (Cooling unit)  و کاهش دما و سردسازی .(Refrigeration) می باشد.

cooltech دانلود کاتالوگ

خبرنامه الکترونیکی

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید.

تماس با ما

آدرس: تهران - خیابان مطهری ، خیابان مفتح ، کوچه مرزبان نامه ، پ۲۷ ، ط اول

تلفن: ۸۸۸۶۴۸۹۶- ۸۸۸۶۴۷۴۲- ۸۸۸۶۴۸۱۹

پیشگامان تجارت و توسعه پایدار

پیشگامان تجارت و توسعه پایدار در سال 1385 و با رسالت تامین خدمات مهندسی و تجهیزات صنایع زیربنایی کشور بویژه صنعت نفت ثبت گردید.