http://addurl.nu

تامین مالی پروژه ها

گروه مهندسی بازرگانی پیشگامان تجارت و توسعه پایدار با کمک دفاتر خارجی همکار در کشور آلمان، ضمن دارا بودن ارتباط قوی و مستمر با مؤسسات مالی و بیمه های معتبر اروپایی همچون HERMES ، SACE و ... و همچنین حساب بانکی در بانک های معتبر آلمانی همچون EIH با توجه به تجربیات موفق کسب شده در دوران تحریم و گردش مالی حسابها، امکان ارائه راهکارهای متفاوت مالی جهت خرید مواد اولیه، تجهیزات و خدمات موردنیاز پروژه های صنعتی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا یا دیگر کشورها را با پرداخت مدت دار ( Differed payment ) و به صورت اعتباری، دراختیار دارد.

همچنین این مجموعه می تواند ضمن معرفی پروژه های دارای ضمانت نامه شورای عالی اقتصاد ( Sovereign Guarantee ) به مجموعه های بزرگ مالی اروپایی جهت دریافت فاینانس مدت دار، شرایط جذب فاینانس را تسهیل نموده و هماهنگی امور مربوطه را به عهده گیرد.

شایان ذکر است با توجه به نیاز کشور به تأمین انرژی از راه انرژی های تجدیدپذیر و همچنین اولویت های موجود در صنایع کشور برای کاهش وابستگی به مصرف سوخت های فسیلی و تولید برق در واحدهای کوچک محلی و براساس نیاز اقلیم های متفاوت کشور، این مجموعه می تواند طرح های دارای مجوز را به شرکای سرمایه گذار، جهت احداث مشارکتی نیروگاه های مزبور، بدون نیاز به ضمانت خاص و هزینه های اولیه، معرفی نموده تا در اسرع وقت نسبت به شروع طرح های مربوطه اقدام صورت پذیرد.

با توجه به تیم تخصصی این گروه در بخش برق ، این مجموعه در تمامی مراحل شروع طرح هایی از قبیل نیروگاه های گازی محلی، نیروگاه های خورشیدی و بادی با تهیه طرح های توجیهی، استدلال های فنی و ارائه مطالعات امکان سنجی و بازگشت سرمایه همراه متقاضیان گرامی خواهد بود.

خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه ایمیل خود را وارد نمایید.

تمام حقوق این وب سایت برای پیشگامان تجارت و توسعه پایدار محفوظ می باشد

آدرس: تهران - خیابان مطهری ، خیابان مفتح ، کوچه مرزبان نامه ، پ۲۷ ، ط اول

تلفن: ۸۸۸۶۴۸۹۶- ۸۸۸۶۴۷۴۲- ۸۸۸۶۴۸۱۹

اینستاگرام پیشگامان تجارت و توسعه پایدار فیس بوک پیشگامان تجارت و توسعه پایدار گوگل پلاس پیشگامان تجارت و توسعه پایدار یوتویب پیشگامان تجارت و توسعه پایدار

Search